יצירת קשר עם חברת בניית אתרים צור קשר

 077-7644819
חייגו או השאירו הודעתכם

 
חדשות בניית אתרים אחרונות פוסטים אחרונים
03/04/2024 18:43
במדריך זה, נתעמק בשיטות המומלצות ליצירת דף "אודותינו" יעיל, המכסה הכל מאסטרטגיות תוכן ועד ...
24/03/2024 10:21
שילוב של פופ אפ באתר אינטרנט בחנות אינטרנטית יכול מצד אחד לתרום מאוד למעורבות הגולשים באתר ולהגדלת ה...
21/03/2024 16:58
שילוב של אייקונים גרפיים ותוויות מבוססות תמונה או אנימציה יכולים לשפר את חוויית המשתמש באתר שלכם, לב...

יצירת דף אודות מנצח באתר שלכם

 1. דף הבית
 2. חדשות בנייה ושיווק אתרים
 3. יצירת דף אודות מנצח באתר שלכם
03/04/2024 18:43
במדריך זה, נתעמק בשיטות המומלצות ליצירת דף "אודותינו" יעיל, המכסה הכל מאסטרטגיות תוכן ועד אלמנטים עיצוביים.
כתיבת עמוד אודות לאתר אינטרנט

הבנת המטרה

עמוד "אודותינו" באתר אינטרנט או בחנות אינטרנטית משמש מרכיב מכריע ביצירת אמון, תקשורת זהות מותגית וחיבור עם מבקרים ברמה האישית. לעתים, זוכה הדף להערכת חסר בקרב מי שבנה את האתר, אך חשוב להבין כי בדף זה לקוחות פוטנציאליים מחפשים אימות להחלטות הרכישה שלהם ובו לקוחות קיימים מעמיקים את נאמנותם בעסק שלכם. יצירת דף "אודותינו" משכנע דורשת שיקול דעת מדוקדק של תוכן, טון ומצגת.

לפני שצולל לפרטים הספציפיים של יצירת דף "אודותינו", חיוני להבין את מטרתו. דף זה משרת מספר פונקציות מרכזיות:

 • ביסוס אמון - המבקרים באתר שלך רוצים לדעת עם מי יש להם עסק. דף "אודותינו" יעיל יכול להאניש את המותג שלך ולבנות אמינות על ידי שיתוף הסיפור מאחורי העסק שלך.
 • העברת ערכים - דף זה הוא הזדמנות לבטא את הייעוד, החזון והערכים של המותג שלך. על ידי שיתוף מה העסק שלך מייצג, תוכל למשוך לקוחות בעלי דעות דומות המתכתבות עם האתוס שלך.
 • חיבור עם לקוחות - דף "אודותינו" מעוצב היטב יכול לטפח תחושת חיבור עם הקהל שלך. על ידי שיתוף האנשים מאחורי המותג והצגת האישיות שלך, תוכל ליצור קשרים עמוקים יותר עם מבקרים.

שיטות עבודה מומלצות לכתיבת דף "אודותינו" אפקטיבי

עמוד האודות שלך צריך לכלול כמה חלקים מרכזיים.

 • ספר את הסיפור שלך - התחל בשיתוף הסיפור של איך העסק שלך נוצר. הדגש אבני דרך מרכזיות, אתגרים שהתגברו ומה מייחד את המותג שלך. לדוגמה, אם יש לך מאפייה קטנה אומנותית, תוכל לשתף את המסע כיצד התשוקה שלך לאפייה הפכה לעסק משגשג. טיפ: השתמש בטכניקות סיפור כדי למשוך את הקהל שלך רגשית. צייר תמונה חיה של המסע שלך ושל הערכים המניעים את העסק שלך.
 • הצג את הצוות שלך - הצג את האנשים מאחורי המותג שלך. שתף ביוגרפיות ותמונות של חברי צוות מפתח, תוך הדגשת המומחיות והתשוקה שלהם למה שהם עושים. הדבר מוסיף מגע אנושי למותג שלך ועוזר למבקרים להרגיש מחוברים יותר. דוגמה: קטע "פגוש את הצוות שלנו" הכולל ביוגרפיות קצרות ותמונות של כל אחד מחברי הצוות, יחד עם תפקידיו בחברה.
 • הדגש את הערכים שלך - נסח בבירור את הייעוד, החזון והערכים של המותג שלך. הסבר מה מניע את העסק שלך ולמה זה חשוב. הדבר עוזר להתאים את המותג שלך עם הערכים של קהל היעד שלך. טיפ: השתמש בשפה תמציתית ובנקודות תבליטים, כדי להפוך את הערכים שלך לקלים לעיכול. שלב ויזואליות, כגון סמלים או גרפיקה, כדי לשפר את הבהירות.
 • הצג הישגים ואבני דרך - אם העסק שלך קיבל פרסים, הסמכות או הכרה, הקפד להדגיש אותם בדף "אודותינו" שלך. זה עוזר לבנות אמינות ומדגים את המומחיות שלך בתחום שלך. דוגמה: הקטע "השבחים שלנו" הכולל סמלי לוגו או תגים של פרסים שהתקבלו, יחד עם תיאורים קצרים של כל הוקרה.
 • כלול המלצות או ביקורות של לקוחות - שילוב של המלצות או ביקורות של לקוחות יכול לחזק עוד יותר את האמון במותג שלך. בחר הצעות מחיר משכנעות מלקוחות מרוצים והצג אותן בצורה בולטת בדף "אודותינו" שלך. טיפ: כלול תמונות או שמות (ברשות) לצד המלצות כדי להוסיף אותנטיות.

ההבדלים בין דפי "אודותינו" לאתרי אינטרנט וחנויות אינטרנטיות

בעוד שעקרונות היסוד של יצירת דף "אודותינו" יעיל חלים על אתרי אינטרנט וגם על חנויות מקוונות, יש כמה הבדלים עיקריים שיש לקחת בחשבון:

 • התמקדות במוצרים - בחנות אינטרנטית, ייתכן שעמוד "אודותינו" יצטרך למצוא איזון בין הצגת סיפור המותג והדגשת המוצרים או השירותים המוצעים. שקול לשלב קטעים שמדברים על שני ההיבטים, כגון "הסיפור שלנו" ו"המוצרים שלנו".
 • דגש על אמון ואבטחה - עבור חנויות אינטרנטיות, הבטחת המבקרים לגבי אבטחת העסקאות שלהם ואמינות העסק שלך חשובה ביותר. כלול מידע על אמצעי תשלום מאובטחים, מדיניות החזרה ואפשרויות תמיכת לקוחות, כדי להשרות אמון.
 • ויזואליות ומולטימדיה - חנויות אינטרנטיות יכולות למנף אלמנטים חזותיים, כגון תמונות מוצר, סרטונים ואינפוגרפיקה, כדי לשפר את הדף "אודותינו". הצגת המוצרים שלך בפעולה או צילומים מאחורי הקלעים של הפעילות שלך יכולה להפוך את המותג שלך למקובל ומרתק יותר.

ההבדלים בין דפי "אודותינו" עבור חברות ועסקים קטנים של אדם אחד

דף "אודותינו" עבור חברה לעומת עסק קטן של אדם אחד עשוי להשתנות בטון ובתוכן:

 • עמוד אודות של חברה - דף "אודותינו" של חברה עשוי להתמקד בהישגים הקולקטיביים, בערכים ובחברי הצוות התורמים להצלחתה. לעתים קרובות הוא נוקט בטון רשמי יותר ויכול לכלול מידע על ההיסטוריה של החברה, צוות המנהיגות ויוזמות האחריות החברתית של החברה.
 • עמוד אודות של עסק קטן - לעומת חברה, דף "אודותינו" של עסק קטן של אדם אחד עשוי להיות בעל מגע אישי יותר, המדגיש את הפרט מאחורי המותג. זה יכול להתעמק במסע של המייסד, בתשוקה לעסק ובערכים האישיים. כך תיצור קשר ישיר עם הלקוחות ותיצור בידול של העסק ממתחרים גדולים יותר.

אלמנטים מרכזיים שכדאי לכלול בדף "אודותינו" שלך

להלן כמה אלמנטיים שנמליץ מאוד לשלב במידת האפשר בעמוד האודות באתר שלכם.

 • אלמנטים חזותיים מרתקים - שלב תמונות, סרטונים וגרפיקה באיכות גבוהה, כדי ללכוד את תשומת הלב של המבקרים ולהפוך את דף "אודותינו" שלך למושך חזותית.
 • פרטי יצירת קשר ברורים - הקל על המבקרים ליצור קשר עם העסק שלך על ידי הכללת פרטי התקשרות, כגון כתובת דוא"ל, מספר טלפון וכתובת פיזית (אם רלוונטי).
 • קישורים למדיה חברתית - התחבר עם הקהל שלך על פני פלטפורמות שונות על ידי הכללת קישורים לפרופילי המדיה החברתית שלך. כך יתאפשר למבקרים להמשיך ולעסוק במותג שלך ולהתעדכן בחדשות ובהצעות האחרונות שלך.
 • קריאה לפעולה (CTA) - עודד את המבקרים לעשות את הצעד הבא, בין אם זה לחקור את המוצרים שלך, להירשם לניוזלטר שלך או ליצור איתך קשר לקבלת מידע נוסף. השתמש בקריאה לפעולה משכנעת, כדי להדריך את המבקרים במסעם באתר שלך.

עמוד אודות מנצח באתר שלך - מילות סיכום

יצירת דף "אודותינו" יוצא דופן חיונית ליצירת אמינות, בניית אמון ויצירת קשרים עם הקהל שלך. על ידי הצגת הסיפור של המותג שלך, הצגת הצוות שלך והדגשת הערכים שלך, אתה יכול ליצור נרטיב משכנע שהמבקרים שלך יזדהו איתו וכזה שמייחד את העסק שלך. בין אם יש לך חברה, עסק קטן או חנות באינטרנט, השקעת זמן ומאמץ ביצירת דף "אודותינו" בולט יכול להניב דיבידנדים משמעותיים במונחים של מעורבות לקוחות ונאמנות.

הוספת תגובה
YouTube previewPlay

שנקפיץ יחד את העסק שלך לגבהים חדשים?

בניית חנות אינטרנטית של מיזם גרופ תעזור לך ביצירת סיסטם עוצמתי שמגדיל מכירות.

ההצלחה מבוססת על בניית חנות וירטואלית בחוד החנית עם הקמת מערך שיווק אפקטיבי שמגדיל חשיפה והמרות.

 

אל תהססו! מלאו את הטופס או התקשרו עכשיו 077-7644819

 
WhatsApp
שנקפיץ לך את העסק?
לחץ כאן
התקשר עכשיו 077-7644819
או מלא את הטופס להלן: