יצירת קשר עם חברת בניית אתרים צור קשר

 077-7644819
חייגו או השאירו הודעתכם

 
חדשות בניית אתרים אחרונות פוסטים אחרונים
03/04/2024 18:43
במדריך זה, נתעמק בשיטות המומלצות ליצירת דף "אודותינו" יעיל, המכסה הכל מאסטרטגיות תוכן ועד ...
24/03/2024 10:21
שילוב של פופ אפ באתר אינטרנט בחנות אינטרנטית יכול מצד אחד לתרום מאוד למעורבות הגולשים באתר ולהגדלת ה...
21/03/2024 16:58
שילוב של אייקונים גרפיים ותוויות מבוססות תמונה או אנימציה יכולים לשפר את חוויית המשתמש באתר שלכם, לב...

מקסום המרות ושיפור חווית המשתמש עם חלונות קופצים בחנויות באינטרנט

 1. דף הבית
 2. חדשות בנייה ושיווק אתרים
 3. מקסום המרות ושיפור חווית המשתמש עם חלונות קופצים בחנויות באינטרנט
24/03/2024 10:21
שילוב של פופ אפ באתר אינטרנט בחנות אינטרנטית יכול מצד אחד לתרום מאוד למעורבות הגולשים באתר ולהגדלת המכירות, אך מנגד עלול להעיק על הגולשים ואף להבריח אותם מהאתר. קיראו כיצד לשלב פופ אפים בצורה נכונה שתמקסם לכם את ההמרות באתר.
חנות אינטרנטית עם פופ אפ

בניית חנות אינטרנטית עם פופ אפ חכם

בעידן הדיגיטלי של מסחר אלקטרוני, אתרים מחפשים ללא הרף דרכים חדשניות למשוך משתמשים ולהניב המרות. כלי אחד כזה שזכה גם לפופולריות וגם להשמצה הוא הפופ-אפ ובשמו המעוברת "חלון קופץ". למרות שמזוהה לעתים קרובות עם פרסום חודרני, כאשר נעשה בהם שימוש מתחשב, חלונות קופצים יכולים להיות נכס רב עוצמה עבור חנויות באינטרנט. במאמר זה נתעמק במה הם חלונות קופצים, מרכיביהם, היתרונות, החסרונות והשיטות המומלצות להטמעתם ביעילות מבלי לשבש את חוויית המשתמש.

מהו פופ אפ (חלון קופץ)?

חלון קופץ הוא רכיב ממשק משתמש גרפי המופיע בפתאומיות בדף אינטרנט, בדרך כלל מכסה את תוכן העמוד בו הגולש צופה באותו הרגע. הוא יכול להכיל סוגים שונים של תוכן, כגון פרסומות, טפסי הרשמה, הצעות מיוחדות או התראות. חלונות קופצים נועדו ללכוד את תשומת ליבו של המשתמש ולבקש ממנו לבצע פעולה מסוימת.

הפופ אפ מורכב מכמה אלמנטים:

 • הודעה - זהו התוכן העיקרי של החלון הקופץ, המעביר את המידע המיועד או הקריאה לפעולה (CTA). בין אם מדובר בקידום הנחה, עידוד הרשמות לניוזלטר או הכרזת הצעות לזמן מוגבל, המסר צריך להיות ברור ומשכנע.
 • כפתור CTA - כפתור CTA (Call To Action) שמוגדר היטב מעודד אינטראקציה של משתמשים ומנחה אותם לקראת הפעולה הרצויה. הכפתור צריך לבלוט חזותית ולהשתמש בשפה משכנעת, כגון "קנה עכשיו", "הירשם" או "קבל את ההנחה שלך".
 • לחצן סגירה - מתן אפשרות נגישה למשתמשים לסגירת החלון הקופץ חיוני לחוויית משתמש חיובית. כפתור סגירה קטן ודיסקרטי בפינה מאפשר למשתמשים לבטל את החלון הקופץ אם אינם מעוניינים לצפות בו.

יתרונות וחסרונות של חלונות קופצים

החלונות הקופצים מביאים עימם כמה יתרונות בולטים לאתר בו הם נמצאים:

 • המרות מוגברות - חלונות קופצים יכולים ללכוד ביעילות את תשומת לב המשתמש ולבצע פעולה מיידית. הדבר מוביל לשיעורי המרות גבוהים יותר עבור הרשמות לניוזלטר, פניות, מכירות או תוצאות רצויות אחרות.
 • העברת הודעות ממוקדות - חלונות קופצים מאפשרים לבעלי אתרים להעביר מסרים מותאמים על סמך התנהגות משתמשים, נתונים דמוגרפיים, העמוד בו הם נמצאים או אינטראקציות קודמות. תוכן מותאם אישית מהדהד טוב יותר עם המשתמשים ומשפר את המעורבות.
 • קידום מבצעים מיוחדים - בין אם מדובר בהכרזה על מכירות בזק, הצגת כניסות חדשות או הנחות בלעדיות, חלונות קופצים מספקים פלטפורמה בולטת להדגשת מבצעים מיוחדים ולהנעת תנועה לדפי מוצר ספציפיים.

עם זאת, לחלונות הקופצים גם כמה חסרונות מרכזיים:

 • שיבוש חווית משתמש - חלונות הקופצים בתיזמון הלא נכון או מופיעים לעיתים קרובות מדי עלולים לשבש את חווית הגלישה של המשתמש ולהוביל לתסכול. כמו כן, חלונות קופצים שחוסמים תוכן או כאלו הפולשניים מבחינת הגולש עלולים להרחיק משתמשים מהאתר.
 • חודרנות נתפסת - חלק מהמשתמשים תופסים חלונות קופצים כפולשניים או כספאמיים, במיוחד אם אינם קשורים להקשר הגלישה שלהם או מופיעים בצורה מוגזמת.

שיטות עבודה מומלצות לשימוש יעיל בחלונות קופצים

כדי למקסם את היתרונות של הפופ אפים ולהקטין את החסרונות שלהם, אספנו עבורכם מספר טיפים כיצד לעשות שימוש חכם בפופ אפים בחנות אינטרנט או בכלל באתר אינטרנט.

 • התזמון הוא המפתח - הציגו חלונות קופצים ברגעים אסטרטגיים במהלך מסע המשתמש, כגון בכניסה, לאחר תקופת מעורבות מסוימת או לפני יציאה. הימנעו מהפצצת משתמשים בחלונות קופצים מיד עם הנחיתה באתר.
 • רלוונטיות ומיקוד - יש לוודא שתוכן הפופ-אפ רלוונטי לתחומי העניין או הפעולות של המשתמש באתר. השתמשו באפשרויות מיקוד המבוססות על התנהגות משתמשים, נתונים דמוגרפיים או היסטוריית רכישות, כדי להעביר הודעות מותאמות אישית.
 • ספק ערך - הציעו למשתמשים משהו בעל ערך בתמורה לאינטראקציה שלהם עם החלון הקופץ, בין אם זה קוד הנחה, גישה בלעדית לתוכן או מידע שימושי. כך תעודדו מעורבות ותיצרו תפיסה חיובית של הפופ-אפ.
 • אופטימיזציה לנייד - לאור השכיחות הגוברת של גלישה סלולרית, ודאו שהחלונות הקופצים מותאמים למכשירים ניידים. השתמשו בעיצוב רספונסיבי ושקלו את גודל המסך הקטן יותר בעת עיצוב חלונות קופצים, כדי להימנע מתוכן לא ברור.

מיקסום המרות עם חלונות קופצים

להלן מספר רעיונות כיצד לשלב חלונות קופצים באתר באופן שיתרום להגדלת ההמרות ממנו.

 • חלונות קופצים עם כוונת יציאה - הפעילו חלונות קופצים כאשר משתמשים מראים סימני יציאה מהאתר, כגון הזזת הסמן לכיוון כפתור הסגירה של הדפדפן. חלונות קופצים אלו יכולים להציע תמריצים של הרגע האחרון, כגון הנחות או משלוח חינם, על מנת לשכנע משתמשים להישאר או לבצע רכישה.
 • שחזור נטישת עגלה - השתמשו בחלונות קופצים כדי למקד מחדש משתמשים שנטשו את עגלות הקניות שלהם. הציגו חלון קופץ עם תזכורת לפריטים שנותרו בעגלה והציעו תמריצים, כגון הנחות או משלוח חינם, כדי לעודד משתמשים להשלים את הרכישה.
 • הוכחה חברתית ודחיפות - שלבו בפופ אפ אלמנטים של הוכחה חברתית, כגון ביקורות של לקוחות או המלצות, במטרה לבנות אמון ואמינות. בנוסף, השתמשו בטיימרים לספירה לאחור או בהתראות במלאי מוגבל, כדי ליצור תחושת דחיפות ולהניע לפעולה מיידית.

שורה תחתונה: האם לשים פופ אפים באתר?

כשהם מיושמים בצורה מתחשבת ואסטרטגית, חלונות קופצים יכולים להיות כלי רב ערך עבור חנויות באינטרנט, להגביר המרות ולשפר את מעורבות המשתמשים. על ידי הקפדה על שיטות עבודה מומלצות, אספקת תוכן רלוונטי ובעל ערך ואופטימיזציה לחוויית משתמש, חלונות קופצים יכולים לתרום משמעותית להצלחתו של אתר מסחר אלקטרוני. על ידי מינוף הפוטנציאל של חלונות קופצים בצורה יעילה, קמעונאים מקוונים יכולים ליצור חוויות משכנעות ומותאמות אישית שתורמות למשתמשים ומניעות צמיחה עסקית.

הוספת תגובה
YouTube previewPlay

שנקפיץ יחד את העסק שלך לגבהים חדשים?

בניית חנות אינטרנטית של מיזם גרופ תעזור לך ביצירת סיסטם עוצמתי שמגדיל מכירות.

ההצלחה מבוססת על בניית חנות וירטואלית בחוד החנית עם הקמת מערך שיווק אפקטיבי שמגדיל חשיפה והמרות.

 

אל תהססו! מלאו את הטופס או התקשרו עכשיו 077-7644819

 
WhatsApp
שנקפיץ לך את העסק?
לחץ כאן
התקשר עכשיו 077-7644819
או מלא את הטופס להלן: