יצירת קשר עם חברת בניית אתרים צור קשר

 077-7644819
חייגו או השאירו הודעתכם

 
חדשות בניית אתרים אחרונות פוסטים אחרונים
08/05/2024 19:16
המדריך המלא להקמת חנות באינטרנט עם מכירות בכל העולם. החל משלב בניית החנות האינטרנטית והמשך בבחירת המ...
05/05/2024 19:45
מהו בלוק שאלות נפוצות, אסטרטגיות היישום שלו, היתרונות שהוא מציע, תרומתו לקידום אתרים וטיפים חיוניים ...
03/04/2024 18:43
במדריך זה, נתעמק בשיטות המומלצות ליצירת דף "אודותינו" יעיל, המכסה הכל מאסטרטגיות תוכן ועד ...

ניהול רשימת תפוצה עבור חנות אינטרנטית

 1. דף הבית
 2. חדשות בנייה ושיווק אתרים
 3. ניהול רשימת תפוצה עבור חנות אינטרנטית
13/04/2023 18:33
מהי רשימת תפוצה וכיצד יכולה רשימת תפוצה לעזור להצלחתה של חנות אינטרנטית.
ניוזלטר לחנות באינטרנט

רשימות תפוצה וחנות אינטרנטית הם שני כלים רבי עוצמה שיכולים לעזור לעסקים להגיע לקהל היעד שלהם ולהניע מכירות. במאמר זה, נחקור את היתרונות של שימוש ברשימות תפוצה בשילוב עם חנויות באינטרנט, כמו גם כמה שיטות עבודה מומלצות לבנייה ותחזוקה של רשימות תפוצה יעילות.

מהן רשימות תפוצה?

רשימות תפוצה הן אוסף של כתובות דוא"ל או טלפונים שבאמצעותו עסקים משתמשים כדי לשלוח תוכן פרסומי למנויים שלהם. ניתן להשתמש ברשימות אלו כדי ליידע את המנויים על מוצרים חדשים, מבצעים ועדכונים אחרים הקשורים לעסק. ניתן לבנות רשימות תפוצה מאפס או לרכוש מספקי צד שלישי.

היתרונות של שימוש ברשימות תפוצה עבור חנות באינטרנט

חנויות אינטרנטיות יכולות להפיק תועלת רבה משימוש ברשימות תפוצה לקידום המוצרים והשירותים שלהן. להלן כמה מהיתרונות העיקריים של שימוש ברשימות תפוצה עבור חנות אינטרנטית:

 1. מכירות מוגברות - רשימות תפוצה מאפשרות לעסקים להגיע למספר רב של לקוחות פוטנציאליים עם תוכן פרסומי ממוקד. זה יכול להוביל להגדלת המכירות וההכנסות לעסק.
 2. תנועה מוגברת - רשימות תפוצה יכולות ליצור תנועה לאתרי מסחר אלקטרוני. כאשר מנויים מקבלים הודעות דוא"ל או מסרונים לקידום מכירות, הם עשויים להכנס משם לאתר על מנת ללמוד עוד על המוצרים או השירותים המוצעים.
 3. מעורבות לקוחות - רשימות תפוצה יכולות לעזור לעסקים ליצור קשר עם הלקוחות שלהם. על ידי שליחת תוכן ממוקד למנויים, עסקים יכולים לבנות קשרים עם הלקוחות שלהם ולעודד עסקים חוזרים.
 4. שיווק חסכוני - רשימות תפוצה הן אסטרטגיית שיווק חסכונית עבור אתרי מסחר אלקטרוני. בניגוד לצורות פרסום אחרות, כמו מודעות בטלוויזיה או בעיתונות, שיווק בדוא"ל הוא זול יחסית וניתן לכוון אותו לקהלים ספציפיים.
 5. תוצאות מדידות - רשימות תפוצה מאפשרות לעסקים לעקוב אחר יעילות מאמצי השיווק שלהם. על ידי ניתוח שיעורי פתיחה של ההודעה הנשלחת, שיעורי קליקים ומדדים אחרים, עסקים יכולים לקבוע אילו סוגי תוכן מהדהדים עם הקהל שלהם ולהתאים את האסטרטגיה השיווקית שלהם בהתאם.

שיטות עבודה מומלצות לבנייה ותחזוקה של רשימות תפוצה יעילות

בעוד שרשימות תפוצה יכולות להיות כלי רב עוצמה לחנות באינטרנט, חשוב לבנות ולתחזק אותן כראוי על מנת להפיק מהן את המירב. הנה כמה שיטות עבודה מומלצות לבנייה ותחזוקה של רשימות דיוור יעילות:

 1. השגת הסכמה - חשוב לקבל הסכמה מהמנויים לפני הוספתם לרשימת תפוצה. ניתן לעשות זאת באמצעות חובת סימון V בשדה המציין כי הנרשם מאשר הצטרפות לרשימת התפוצה וקבלת דברי דואר ומסרונים, לרבות פרסומיים.
 2. אימות כתובת המייל או הטלפון הנייד - תהליך ההצטרפות לרשימת התפוצה יהיה תהליך כפול, שבו המנויים חייבים לאשר את המנוי שלהם באמצעות הדואר האלקטרוני או הטלפון, ובכך למעשה הם מאמתים שהפרטים שהזינו נכונים ולא שגויים.
 3. שימוש בקריאה ברורה לפעולה - כשאתה מבקש ממשתמשים להירשם לרשימת תפוצה, הקפד להשתמש בקריאה ברורה לפעולה (CTA) שמעבירה בבירור את היתרונות של ההרשמה.
 4. פילוח הרשימה שלך - פילוח הוא תהליך של חלוקת רשימת התפוצה שלך לקבוצות קטנות יותר על סמך קריטריונים ספציפיים, כגון נתונים דמוגרפיים או היסטוריית רכישות. הפילוח יכול לעזור לעסקים לשלוח תוכן ממוקד יותר למנויים שלהם.
 5. התאמה אישית של התוכן לנרשם - התאמה אישית היא תהליך של התאמת תוכן למנויים ספציפיים על סמך תחומי העניין או ההתנהגויות שלהם. לדוגמה, הכללה של מוצרים בהם התעניין הנרשם בדיוור אותו הוא מקבל. תוכן מותאם אישית יכול להיות אפקטיבי יותר במעורבות של מנויים ובקידום מכירות.
 6. שמירה על רשימה נקייה - חשוב לנקות באופן קבוע את רשימת התפוצה שלך על ידי הסרת מנויים לא פעילים ותיקון כל כתובת דוא"ל שגויה או טלפון נייד שאינו פעיל. זה יכול לעזור לשפר את יכולת המסירה של ההודעות שלך ולמנוע את סימון ההודעות שלך כדואר זבל.
 7. אפשרות ביטול הרשמה קלה - חשוב לספק אפשרות קלה לביטול הרשמה למנויים שאינם רוצים עוד לקבל דיוורים. זה יכול לעזור למנוע את סימון האימיילים שלך כספאם ולשמור על מוניטין חיובי לעסק שלך.

רשימות תפוצה לחנות באינטרנט - סיכום

רשימות תפוצה ואתרי מסחר אלקטרוני יכולים להיות כלים רבי עוצמה בשימוש יחד ביעילות. על ידי שימוש ברשימות תפוצה כדי לקדם את המוצרים והשירותים שלהן, חנויות באינטרנט יכולות להגדיל את המכירות, לעודד תנועה וליצור קשר עם הלקוחות שלהם. על ידי ביצוע שיטות עבודה מומלצות לבנייה ותחזוקה של רשימות תפוצה יעילות, עסקים יכולים להפיק את המירב מאסטרטגיית שיווק חזקה זו.

הוספת תגובה
YouTube previewPlay

שנקפיץ יחד את העסק שלך לגבהים חדשים?

בניית חנות אינטרנטית של מיזם גרופ תעזור לך ביצירת סיסטם עוצמתי שמגדיל מכירות.

ההצלחה מבוססת על בניית חנות וירטואלית בחוד החנית עם הקמת מערך שיווק אפקטיבי שמגדיל חשיפה והמרות.

 

אל תהססו! מלאו את הטופס או התקשרו עכשיו 077-7644819

 
WhatsApp
שנקפיץ לך את העסק?
לחץ כאן
התקשר עכשיו 077-7644819
או מלא את הטופס להלן: