יצירת קשר עם חברת בניית אתרים צור קשר

 077-7644819
חייגו או השאירו הודעתכם

 
מאמרים אחרונים מאמרים אחרונים
09/08/2023 17:16
בניית חנות באינטרנט למכירה של מוצרים לחיות מחמד
12/03/2023 22:03
במאמר זה נסקור את התפתחות שפת צד השרת PHP מראשית ימיה, לכל אורך גירסאותיה השונות עד לאן שהיא הגיעה ב...
08/01/2023 23:40
הקמת אתר מכירות לדלתות פנים וחוץ לבתים פרטיים ולעסקים וציוד פירזול
תגובות אחרונות תגובות אחרונות
עיצוב רקע - background
12/06/2023 19:52
היי תמר, עושים את זה באמצעות ...
עיצוב רקע - background
28/05/2023 21:36
אני רוצה ליצור כפתור שהרקע שלו...
עיצוב רקע - background
15/12/2022 20:22
איך עושים שיראו את כל התמונת ר...
תגובות אחרונות פוסטים אחרונים בפורום
08/11/2022 19:11
היי, יש לי אתר קצת מורכב. הוא...
08/11/2022 19:09
היי, אני עוסק בענף הטניס ויש ...
08/11/2022 19:03
היי, ראיתי בכל מיני אתרים שמש...

מה צריך לדעת כשבונים אתר באינטרנט

 1. דף הבית
 2. בניית אתרי מכירות
 3. מה צריך לדעת כשבונים אתר באינטרנט
כל מה שצריך לדעת כשרוצים להקים אתר אינטרנט מצליח.
בניית אתרי אינטרנט

בניית אתר אינטרנט

לא מזמן יצא לי לשוחח עם לקוח. הוא שאל מדוע אתרי אינטרנט נמכרים כל כך ביוקר, כאשר אפשר לבנות אתר אינטרנט בצורה מאוד זולה בכל מיני צורות. הוא אפילו זרק לי באוויר שמות של חברות בניית אתרים שאני מעדיף לא להזכיר, המציעות שירותי בנייה עצמאיים: אתם בונים לעצמכם אתר כמו שאתם רוצים.

אז אם אתה לקוח מבולבל שאינו מבין מדוע צריך לשלם בעבור בניית אתר בצורה מקצועית כאשר אפשר לחסוך כסף, המאמר הזה נועד בשבילך. גם אם אתה מסכים שחשוב ללכת לחברה מקצועית של בניית אתרים, עדין נרצה להסביר לך מספר דברים שיעזרו לך לעשות את הבחירה הנכונה בחברה שתבנה לך את האתר.

עיצוב אתרים - אל תסתכל בקנקן

היום, כל אחד יודע שאם הוא הולך לקנות רכב משומש, אז לוודא שאין שריטות חיצוניות זה דבר מאוד חשוב. גם חשוב שצבע הרכב יהיה כזה שתרצו להסתכל עליו בבוקר בנסיעה לעבודה בשנים הקרובות. אבל, חשוב יותר לבדוק היטב את מצב הגיר והשילדה, ושאין בעיות במנוע. אם קניתם בעבר רכב יד שניה, סביר שלקחתם אותו לבדיקה, כי אתם יודעים שהקנקן יכול להיות מאוד יפה מבחוץ, אבל על מה שנמצא בפנים לא יספרו לכם, ואתם צריכים לבדוק בעצמכם או בעזרת מומחים.

באופן דומה, אתר אינטרנט יכול להיות מאוד יפה מבחוץ. אבל במקביל הוא יכול להיות בנוי בצורה רעה מאוד מבפנים. אתר שבנוי רע מבפנים יכול להסב נזקים לבעל העסק המיוצג על ידי האתר בכמה אופנים:

 • אי התאמה של האתר לדפדפנים שונים - פלחי אוכלוסיה שלמים לא יוכלו לראות את האתר שלכם בצורה טובה רק משום שהעדיפו להשתמש בדפדפן כרום על פני אקספלורר, או ההיפך. גם אם האתר יעבוד היום על דפדפנים שונים, מחר בגירסה הבאה הוא עלול להיות בעייתי ולעשות בעיה אם לא תוכנן מלכתחילה בצורה נכונה. בנית אתר אינטרנט איכותית צריכה לקחת זאת בחשבון.
 • בעיה בשדרוג האתר בעתיד - קושי לתחזק את האתר ולהוסיף לו פונקציונאליות בהמשך. אם בניתם היום אתר קטן, מחר אולי תירצו להרחיבו, ולכן חשוב שהתשתית שלו תהיה בנויה בצורה טובה מבפנים. אחרת תאלצו לבנות אתר חדש בעתיד.
 • בעיה בשינוי העיצוב - אתר שנבנה נכון, ניתן יהיה לחדש את עיצובו מחדש בקלות מאוחר מכן. בניית אתרים חכמה תאפשר בקלות הזזת תפריט עילי להיות תפריט צידי, או החלפת מראה האתר מבחינת התבנית העיצובית.
 • אתר שאינו מקודם בגוגל - האתר שלא נבנה נכון יכול שלא להופיע כלל בגוגל (או בכל מנוע חיפוש אחר), או להופיע בתוצאות לא ריאליות. אם התשתית אינה טובה, גם קידום אתרים מקצועי בהמשך עבור האתר שלכם, לא ישיג תוצאות אופטימאליות.

אם כן, איננו מטילים ספק בחשיבות הרבה של עיצוב אתרים, אך לצד העיצוב חשוב מאוד שילקחו מספר אלמנטים נוספים בבניית האתר שלכם שהם חשובים לא פחות מהעיצוב, ואף יותר.

בניית אתר אינטרנט בחינם

אחרי שהבנו כמה חשובה בנייתו של אתר אינטרנט מבפנים מבחינת התשתית, ניתן להבין בקלות מדוע שיטת "עשה זאת בעצמך" בכל הנוגע לנושא בניית אתרים יכולה לגרום נזקים.

מספר חברות לבניית אתרים מציעות מערכת כזו שבאמצעותה המשתמשים בונים אתרים לעצמם בצורה עצמאית. המחיר על אתר שכזה נמוך לעיתים בצורה משמעותית מאתר שחברה מקצועית תבנה עבורכם. אבל זכרו: מי שמשלם בזול היום, בסוף ישלם ביוקר!

מערכת לבניית אתרים שהיא מערכת גנרית אינה תמיד תקנית, והתאימות של האתר שתבנו לעצמכם עם מערכת שכזו לתקנים מחמירים מוטלת בספק. אי לכך, בבנית אתר אינטרנט בחינם, האתר לא תמיד יותאם בצורה טובה לכל הדפדפנים, האופטימיזציה של האתר למנוע החיפוש תהיה גרועה, וגם תחזוק האתר יהיה לקוי, כאשר בעתיד לא תוכלו לשדרגו או לעדכנו. מעבר לכך, לא תהיה לכם כל תמיכה על האתר במקרה של תקלות או תיקון בעיות, ובינינו, גם העיצוב לא יצא מקצועי.

הוסיפו לאמור פרט שהרבה נוטים לשכוח: התשלום החודשי עבור אחזקת אתר אינטרנט שנבנה על מערכת גנרית הוא לעיתים כפול מתשלום בעבור אחזקה על אתר שתבנה לכם חברה. זאת מאחר והתשלום הזה הוא הפרנסה של יוצרי המערכת הגנרית. אי לכך, מה שעולה זול בטווח הקצר, יעלה מאוד ביוקר בטווח הארוך.

לסיכום, אל תנסו לחסוך, כי יצא שכרכם בהפסדכם. בניית אתר אינטרנט איננה הרכבת ארון מודולרי שקניתם בחנות רהיטים. חשוב לתת לחברה מקצועית להקים לכם אתר כדי שהוא יראה טוב חיצונית, ובנוי עם תשתית טובה מפנים.

חברת בניית אתרים מקצועית

עסק טוב הוא כזה הרואה את הצלחת הלקוח כהצלחתו האישית, ופועל באופן שיביא להצלחת הלקוח. באופן דומה, חברת בניית אתרים טובה היא כזו שתעשה עבודה מקצועית על האתר הן מבחינה חיצונית בכל הקשור לנושא עיצוב אתרים, אך גם ובעיקר מבחינה פנימית, בתשתית של האתר.

כשהולכים לבנות אתר אצל חברה לבניית אתרים, חשוב לדרוש מספר דברים, כדי לוודא שהאתר שנבנה עבורכם יבנה עם תשתית טובה מבפנים ולא רק יראה יפה מבחינת עיצוב מבחוץ.

הכנו עבורכם רשימת מכולת בגדר "חשוב לדעת בבניית אתרים" - רשימת דרישות שהאתר שלכם צריך לעמוד בהן. רצוי שתקחו את הרשימה הזו איתכם לסבב החברות הבא שאתם עושים:

 • בניית אתר שעומד בתקן w3c html 5 - תקן זה הוא התקן המחמיר ביותר בבניית אתרים נכון לרגע כתיבת מאמר זה. לצערנו, לא כל החברות בונות היום אתרים תיקניים. אתר שאינו תיקני יכול לגרום לבעיות שדרוג בעתיד, לסריקה לקויה של האתר על ידי גוגל או כל מנוע חיפוש אחר (אם חשוב לכם קידום אתרים), לחוסר התאמה לדפדפנים שונים ולבעיות נוספות.
 • בניית אתר עם אופטימיזציה לגוגל - ודאו שהאתר עובר אופטימיזציה בסיסית לגוגל, ובפרט שהוא מכיל:
  • היררכיית אתר ברורה ופשוטה
  • לוגו לחיץ בראש העמוד המפנה לעמוד הראשי
  • תאור עמוד ומילות מפתח שונים וברורים לכל עמוד תוכן באתר
  • כותרות שמוגדרות בקוד עם תגיות של כותרת h1,h2,h3
  • מפת אתר
 • עיצוב אתר באמצעות דיבים - יש לדרוש שהאתר יעוצב באמצעות תגיות DIV ולא באמצעות עיצוב של טבלאות. עיצוב של טבלאות הוא שיטה ישנה לעיצוב אתרים, שאינה טובה מכמה סיבות: הקוד מנופח והאתר איטי יותר, קושי בשידרוג העיצוב בעתיד, סריקה פחות יעילה של מנועי החיפוש את האתר.
 • הפרדת קוד מעיצוב - דירשו כי כל מאפייני העיצוב ישבו בקובץ CSS חיצוני, וכל פונקציות JS ישבו בקובץ חיצוני. הדבר יקל על שדרוגים עתידיים, יאפשר שינויי עיצוב קלים בעתיד ויאפשר עלייה מהירה יותר של האתר.
 • בניית אתר מותאם לכל הדפדפנים - ודאו שהאתר שלכם ייבדק על כל הדפדפנים הקיימים בשוק, ובפרט: כרום, פיירפוקס, אופרה, ספארי, וכמובן אקספלורר. בנוסף, חשוב לוודא התאמה לדפדפנים סלולריים במכשירי אייפון ומכשירים מבוססים מערכת אנדרואיד (כגון סמסונג גלאקסי).

איך בונים אתר אינטרנט

אם כן, החלטתם על בניית אתר אינטרנט על ידי חברה מקצועית לבניית אתרים, ושיננתם את רשימת המכולת שלנו היטב. מה הלאה?

להלן השלבים שאתם תעברו כדי להקים לכם אתר משלכם:

 • תכנון בניית האתר - לפני שניגשים ישר לחברת בניית אתרים, רצוי קודם כל שתדעו פחות או יותר איזה אתר אינטרנט אתם רוצים. הכינו לעצמכם כוס קפה, שבו בראש שקט מול המחשב בבית והתחילו עם עצמכם לבדוק אתרי אינטרנט של עסקים דומים לשלכם. ראו מה יש בכל אתר שכזה ומה הייתם רוצים שיהיה אצלכם. שימו לב לא רק לעיצוב, אלא גם לדרישות הפונקציונאליות: פורום באתר, בלוג, תכנים, האם תהיה קניה ומכירה דרך האתר, וכן הלאה.
 • אפיון עם חברת בניית אתרים - הולכים לחברה לבניית אתרים, ויחד יושבים על אפיון האתר שלכם. ישאלו אתכם איך תרצו שיראה האתר פחות או יותר, ומה צריך להיות בו. זה הזמן לדרוש את רשימת המכולת שלנו.
 • קבלת הצעת מחיר - עם סיום האפיון המשותף, תקבלו הצעת מחיר לפיתוח אתר אינטרנט. לעיתים, המחיר יינתן מיידית במעמד האיפיון ולעיתים מאוחר יותר טלפונית או דרך המייל. הדבר תלוי באופי החברה לבנית אתרים ובמורכבות האתר שאתם רוצים להקים.
 • יוצאים לדרך: בונים אתר אינטרנט - הסכמתם על אפיון האתר ועל המחיר? מצויין. חותמים על חוזה ותוך זמן מסויים יהיה לכם אתר חדש.
 • אחזקת האתר - יש לכם אתר, אבל עכשיו צריך לתחזק אותו. מדי חודש/שנה יש לשלם עבור אחסון האתר וחידוש הדומיין (כתובת האתר). תוכלו לעשות זאת בצורה עצמאית, או שהחברה בה בניתם את האתר תדאג ותעשה זאת עבורכם בתשלום.
 • שיווק באינטרנט: שירותי פירסום עם קידום אתרים - אתר קיים ומתוחזק אינו שווה יותר מדי אם לא מבוצע עבורו שיווק באינטרנט. פעילות של שיווק באינטרנט כוללת קידום אתרים וכן פירסום האתר בצורות שונות, ועל ידי כך הבאת גולשים חדשים לאתר ולמעשה לקוחות פוטנציאלים חדשים לעסק שלכם. המלצתנו: השאירו את נושא השיווק באינטרנט למומחים שיעשו מה שהם יודעים לעשות הכי טוב. שיווק לא טוב יכול להסב לכם נזק של העלמת האתר מגוגל, או פגיעה בשמכם ובמוניטין שתרכשו.

לסיכום

ישנם פתרונות שונים להקמת אתר אינטרנט, החל ממערכות אוטומטיות בשיטת "עשה זאת בעצמך" ועד חברת בניית אתרים מקצועית. פיתוח אתרים בצורה עצמאית איננו מומלץ, גם אם הבטיחו לכם כמה זה קל ופשוט וכמה זה זול. בניית אתר שכזה איננה תקנית, האתר לא יתאים לדפדפנים שונים, לא יקודם טוב במנוע החיפוש ויהיה קשה לתחזקו.

אם אתם הולכים לחברת בניית אתרים, חשוב לבוא מראש עם ידע מה בדיוק אתם רוצים ודרישות ברורות איך אתם רוצים שהאתר יהיה בנוי מבפנים. בניית אתרים נכונה איננה רק עיצוב אתרים שייראו יפה מבחוץ, אלא גם עמידה בדרישות מחמירות לגבי התשתית של אתרים אלו. השתמשו ברשימת המכולת שהכנו עבורכם, שתקל עליכם לבוא בדרישות אלו לחברת בנית אתרים אליה תפנו.

לאחר שהקמתם אתר טוב לעסק, חשוב שתעזרו בשירותי קידום אתרים ובשירותי שיווק באינטרנט שיוציאו מהאתר שלכם יותר, בכך שיפנו אותו לקהלים חדשים ולקוחות פוטנציאלים שלא הייתם מגיעים אליהם ללא שירותים אלו.

אולי יעניין אותך גם:
הוספת תגובה

מאמר מעולה

02/06/2016 14:54
Omriweb בניית אתרים
אין ספק שבניית אתר זה פרוייקט מהסרטים אבל עם הדרכה נכונה כל אחד יכול לבנות אתר אינטרנט ברמה.

הצעות לבניית אתרים

02/06/2010 23:03
מערכת
שלום,

בקשה להצעות מחיר נא לפרסם בדף צור קשר שנוכל לחזור אליכם ולא כתגובה כאן.

תודה,
הנהלת מיזם גרופ
YouTube previewPlay

שנקפיץ יחד את העסק שלך לגבהים חדשים?

בניית חנות אינטרנטית של מיזם גרופ תעזור לך ביצירת סיסטם עוצמתי שמגדיל מכירות.

ההצלחה מבוססת על בניית חנות וירטואלית בחוד החנית עם הקמת מערך שיווק אפקטיבי שמגדיל חשיפה והמרות.

 

אל תהססו! מלאו את הטופס או התקשרו עכשיו 077-7644819

 
WhatsApp
שנקפיץ לך את העסק?
לחץ כאן
התקשר עכשיו 077-7644819
או מלא את הטופס להלן: