יצירת קשר עם חברת בניית אתרים צור קשר

077-7644819
חייגו או השאירו הודעתכם

מאמרים אחרונים מאמרים אחרונים
04/04/2024 18:47
בניית של חנות באינטרנט למכירה של מוצרי גיימינג, מחשבים, סלולר וציוד נלווה
09/08/2023 17:16
בניית חנות באינטרנט למכירה של מוצרים לחיות מחמד
12/03/2023 22:03
במאמר זה נסקור את התפתחות שפת צד השרת PHP מראשית ימיה, לכל אורך גירסאותיה השונות עד לאן שהיא הגיעה ב...

דיון: שיווק אתר מכירות לסלולר

1. דף הבית
  2. פורום בניית אתרי מכירות ופורטלים
  3. שיווק אתרי מכירות ופורטלים
פורום בנייה ושיווק של חנויות וירטואליות ופורטלים

שיווק אתר מכירות לסלולר

היי,
יש לי עסק חדש למכירה של טלפונים סלולריים ויש לי גם מעבדת תיקונים בחדרה.
אשמח לטיפים איך לשווק אתר מכירות חדש שיש לנו לעסק הזה.
מה עדיף, גוגל או פייסבוק במקרה שלי?
בברכה,
מיכאלה

ככה תשווקו את החנות לסלולר שלכם

היי מיכאלה,
ראשית, כל פרסום הוא פרסום טוב. גם גוגל, גם פייסבוק. עם זאת, יש אפיקי שיווק שיתנו תרומה משמעותית יותר למכירות באתר ביחס להוצאה הכספית שם.
לכן, אם התקציב שלכם מוגדל, הייתי ממליץ לבחון איזה אפיק עדיף עבורכם ולהתמקד בו. אם יש תקציב גדול, אפשר להיות גם וגם.
היתרון של גוגל זה שמחפשים את המוצרים בצורה אקטיבית. המתעניינים ממש מקלידים את שמות הדגמים, ואם הם הגיעו לחנות הווירטואלית שלכם, יש סבירות גבוהה שהם גם יקנו (בכפוף כמובן למסרים שאתם מעבירים באתר, נוחות הגלישה, המחירים, האמון שאתם משדרים באתר וכן הלאה).
בפייסבוק אתם אלו שמחפשים את הלקוחות, ולא להיפך. לכן, אחוזי ההמרה נמוכים יותר (כלומר אחוז הרוכשים בקרב הנחשפים לאתר שלכם נמוך יחסית). עם זאת, פייסבוק מספקים יתרונות תחרותיים אחרים: סביבה ויראלית של שיתוף. אם יש לכם מוצרים מיוחדים, מבצעים מטורפים או דברים מגניבים שאנשים ירצו לשתף, פייסבוק יספק לכם ערך מוסף גדול.
המלצתי היא לבחון איזה אפיק מתאים עבורכם יותר ולהתחיל איתו. לאחר מספר חודשים אפשר לנסות להוסיף אפיק שיווק נוסף.
בברכת הצלחה,
דוד
הוספת תגובה חדשה
YouTube previewPlay

שנקפיץ יחד את העסק שלך לגבהים חדשים?

בניית חנות אינטרנטית של מיזם גרופ תעזור לך ביצירת סיסטם עוצמתי שמגדיל מכירות.

ההצלחה מבוססת על בניית חנות וירטואלית בחוד החנית עם הקמת מערך שיווק אפקטיבי שמגדיל חשיפה והמרות.

אל תהססו! מלאו את הטופס או התקשרו עכשיו 077-7644819

WhatsApp
שנקפיץ לך את העסק?
לחץ כאן
התקשר עכשיו 077-7644819
או מלא את הטופס להלן: