יצירת קשר עם חברת בניית אתרים צור קשר

077-7644819
חייגו או השאירו הודעתכם

מאמרים אחרונים מאמרים אחרונים
09/08/2023 17:16
בניית חנות באינטרנט למכירה של מוצרים לחיות מחמד
12/03/2023 22:03
במאמר זה נסקור את התפתחות שפת צד השרת PHP מראשית ימיה, לכל אורך גירסאותיה השונות עד לאן שהיא הגיעה ב...
08/01/2023 23:40
הקמת אתר מכירות לדלתות פנים וחוץ לבתים פרטיים ולעסקים וציוד פירזול
תגובות אחרונות תגובות אחרונות
עיצוב רקע - background
12/06/2023 19:52
היי תמר, עושים את זה באמצעות ...
עיצוב רקע - background
28/05/2023 21:36
אני רוצה ליצור כפתור שהרקע שלו...
עיצוב רקע - background
15/12/2022 20:22
איך עושים שיראו את כל התמונת ר...
תגובות אחרונות פוסטים אחרונים בפורום
08/11/2022 19:11
היי, יש לי אתר קצת מורכב. הוא...
08/11/2022 19:09
היי, אני עוסק בענף הטניס ויש ...
08/11/2022 19:03
היי, ראיתי בכל מיני אתרים שמש...

דיון: שיווק עסק למזון באינסטגרם

1. דף הבית
  2. פורום בניית אתרי מכירות ופורטלים
  3. שיווק אתרי מכירות ופורטלים
פורום בנייה ושיווק של חנויות וירטואליות ופורטלים

שיווק עסק למזון באינסטגרם

היי,
יש לי חברה שמוכרת שעונים ותכשיטים. היא עושה עבודה מצויינת באינסטגרם ויש לה עשרות אלפי עוקבים, שמביאים לה מכירות בצורה טובה.
אני עוסקת במזון, יש לי סופר שכונתי קטן באזור הדרום, והשאלה היא האם גם לי האינסטגרם יכול לעבוד כמו שאצלה והאם שווה לי להשקיע בזה זמן וכסף.
תודה,
שירן

קידום סופר בפייסבוק, באינסטגרם ובגוגל

היי,
לעסקים שונים מומלצת לעיתים פעילות שיווקית שונה. הסיבה היא שהצרכים משתנים בין עסק לעסק, וכך גם פילוח הלקוחות הפוטנציאליים ומסגרת התקציב לשיווק.
מכירה באינסטגרם טובה לפלח אוכלוסיה יחסית צעיר, ולמוצרים ויראליים, כאלו שמצטלמים טוב. שעונים ותכשיטים הינם מוצרים מעוצבים שבהחלט יכולים לפנות לקהל הצעיר ולהצטלם טוב, ובשילוב עם עשרות אלפי עוקבים קבועים, בהחלט הגיוני שיהיו הרבה מכירות.
עם זאת, מזון לא פונה לאוכלוסיה צעירה, ולא מצטלם טוב. מדובר במוצר צריכה בסיסי, שלא כמו שעונים ותכשיטים. לכן, סביר שאינסטגרם יהיה פחות אפקטיבי עבורך. יתרה מכך, כדי להגיע לאלפי ועשרות אלפי עוקבים, זה תהליך ארוך טווח שיכול להמשך חודשים ואף שנים. אין הדבר אומר שאינסטגרם לעסק לא יכול לתרום, רק שיתכן שדווקא אפיקי שיווק אחרים יכולים להיות מוצלחים יותר. אפשר לנסות קמפיינים ממומנים בפייסבוק לקהל מפולח לפי אזור מגורים, אפשר לנסות קידום אורגני או ממומן בגוגל לביטויים שכוללים את אזור הפעילות (למשל, "סופר ברמת גן" או "פירות וירקות בצפון").
המלצתנו היא לנסות מספר אפיקים לפרק זמן של מספר חודשים. אם התקציב אינו מאפשר זאת, אפשר להתחיל באפיק אחד (נניח פייסבוק) ולאחר כמה חודשים לנסות אפיק אחר (נניח קמפיין ממומן בגוגל) וכך לראות איזה אפיק מביא תוצאה טובה יותר.
בברכה,
דוד
הוספת תגובה חדשה
YouTube previewPlay

שנקפיץ יחד את העסק שלך לגבהים חדשים?

בניית חנות אינטרנטית של מיזם גרופ תעזור לך ביצירת סיסטם עוצמתי שמגדיל מכירות.

ההצלחה מבוססת על בניית חנות וירטואלית בחוד החנית עם הקמת מערך שיווק אפקטיבי שמגדיל חשיפה והמרות.

אל תהססו! מלאו את הטופס או התקשרו עכשיו 077-7644819

WhatsApp
שנקפיץ לך את העסק?
לחץ כאן
התקשר עכשיו 077-7644819
או מלא את הטופס להלן: