יצירת קשר עם חברת בניית אתרים צור קשר

077-7644819
חייגו או השאירו הודעתכם

מאמרים אחרונים מאמרים אחרונים
04/04/2024 18:47
בניית של חנות באינטרנט למכירה של מוצרי גיימינג, מחשבים, סלולר וציוד נלווה
09/08/2023 17:16
בניית חנות באינטרנט למכירה של מוצרים לחיות מחמד
12/03/2023 22:03
במאמר זה נסקור את התפתחות שפת צד השרת PHP מראשית ימיה, לכל אורך גירסאותיה השונות עד לאן שהיא הגיעה ב...

דיון: קמפיין פייסבוק או בגוגל לאתר מכירות

1. דף הבית
  2. פורום בניית אתרי מכירות ופורטלים
  3. שיווק אתרי מכירות ופורטלים
פורום בנייה ושיווק של חנויות וירטואליות ופורטלים

קמפיין פייסבוק או בגוגל לאתר מכירות

היי,
יש לי אתר מכירות ליודאיקה ולאחרונה התפנה לי תקציב שיווק קטן של כ-1000 ₪ לחודש.
אני מאוד מתלבט בין שיווק אתר המכירות בפייסבוק לבין שיווק בגוגל והייתי שמח לקבל כמה טיפים בנושא.
תודה מראש,
ישראל

מה עדיף גוגל או פייסבוק

שלום רב,
ראשית, חשוב להבין שאתר מכירות, ולמעשה כל אתר, לא יגיע רחוק ללא שיווק דיגיטלי. פעילות שיווקית לאתר מכירות ליודאיקה בהחלט יכולה לדחוף אותו קדימה ולחשוף אותו לגולשים שהם רוכשים פוטנציאליים.
בכל הנוגע להשוואה בין פייסבוק לגוגל, חשוב לקחת בחשבון מספר הבדלים בין שתי זירות השיווק:
פייסבוק מצויינת בכל הנוגע לשיווק לקהל מפולח (לפי מין, גיל, מצב משפחתי, אזור). פייסבוק, בשל היותה זירה ויראלית (שבה אנשים משתפים, מגיבים ועושים לייק) טובה במיוחד במכירת מוצרים שיש להם פוטנציאל להיות ויראליים. בד"כ מדובר במוצרים עיצוביים (מתנות מעוצבות, יצירות אומנות, תכשיטים, בגדים ולעיתים גם רהיטים) שמצטלמים טוב ושאנשים יאהבו לשתף אותם. גם במקרה של מוצרים "מיוחדים" כאלו שעושים משהו שלא כולם מכירים, משהו מיוחד, פייסבוק יודעים לתת פתרון טוב, נניח שולחן שמתקפל לגודל קטן במיוחד, מכשיר ייחודי לניקוי הבית וכו'.
לעומת פייסבוק, גוגל בעל אחוזי המרה גבוהים בקרב הנחשפים, כיוון שכאן מדובר בשיטת pull ולא בשיטת push (הלקוחות מחפשים את בית העסק ולא בית העסק מחפש את הלקוחות). אם יש לך מוצרים "סטנדרטיים" שהרבה מחפשים אותם, גוגל היא הזירה בשבילך.
למרות כל האמור לעיל, כדאי תמיד לבדוק ולנסות. לעיתים ההיפך ממה שחושבים שיעבוד הוא שעובד, ואין חכם כבעל נסיון.
שיהיה בהצלחה בשיווק!
דוד
הוספת תגובה חדשה
YouTube previewPlay

שנקפיץ יחד את העסק שלך לגבהים חדשים?

בניית חנות אינטרנטית של מיזם גרופ תעזור לך ביצירת סיסטם עוצמתי שמגדיל מכירות.

ההצלחה מבוססת על בניית חנות וירטואלית בחוד החנית עם הקמת מערך שיווק אפקטיבי שמגדיל חשיפה והמרות.

אל תהססו! מלאו את הטופס או התקשרו עכשיו 077-7644819

WhatsApp
שנקפיץ לך את העסק?
לחץ כאן
התקשר עכשיו 077-7644819
או מלא את הטופס להלן: