יצירת קשר עם חברת בניית אתרים צור קשר

 077-7644819
חייגו או השאירו הודעתכם

 
מאמרים אחרונים מאמרים אחרונים
05/05/2024 20:48
בניית אתר אינטרנט למכירה של מוצרי יום הולדת וכלים חד פעמיים
04/04/2024 18:47
בניית של חנות באינטרנט למכירה של מוצרי גיימינג, מחשבים, סלולר וציוד נלווה
09/08/2023 17:16
בניית חנות באינטרנט למכירה של מוצרים לחיות מחמד

הקמת אתר לשילוח בינלאומי ים יבשה

  1. דף הבית
  2. תיק עבודות
  3. הקמת אתר לשילוח בינלאומי ים יבשה
אתר המשלב תכנים ובסיס נתונים מתקדם בנושא הובלות ושילוח בינלאומי

לחץ על התמונה לכניסה לאתר

אתר ים יבשה עם בסיס נתונים

האתר ים יבשה הינו אתר מקצועי בנושא שילוח בינלאומי, הובלה בין מדינות ויבוא ויצוא סחורות ומוצרים שונים. האתר שבבעלותם של יואל רוזן ולימור גל, מומחים בתחום השילוח והלוגיסטיקה, נבנה במטרה לפשט וליעל את דרכי השילוח השונות, וכעת ניתן במספר לחיצות כפתור לקבל הצעות מחיר מפורטות לכל סוג שילוח.

אתר האינטרנט משלב מצד אחד פשטות ונוחות שימוש, עם תפריטים בהירים ונעימים לגולשים, בו בעת עם מערכת חכמה ומורכבת מאוד. הגולש שרוצה לקרוא מאמרים בתחומי השילוח הבינלאומי או ההובלות, יכול לעשות זאת באמצעות ניווט קל בתפריטים. כמו כן, הוא יכול לבקש הצעת מחיר למשל עובר יבוא חפצים אישיים מסין, להזין את סוגי החפצים, ומספר פרמטרים נוספים ולקבל בצורה פשוטה הצעת מחיר מדוייקת ומפורטת אליו למייל.

מאחורי הקלעים, המערכת של ים יבשה הינה מערכת בסיסי נתונים מאוד מורכבת ומושקעת. במערכת הניהול יש מספר הרשאות כניסה שונות. בהרשאת מנהל, ניתן להגדיר דרך המערכת סוגי מטבעות, מדינות בעולם, ערים ונמלי תעופה וים, סוגי הוצאות שילוח, וכיו"ב. בהרשאת משלח, ניתן להזין הצעות מחיר שונות עבור סוגי שילוח שונים, כאשר משלח אחד יוכל למשל להכניס פירטי שילוח עבור יבוא ויצוא מכוניות מסין, ומשלח אחר יוכל להכניס פירטי שילוח עבור יבוא ויצוא טקסטיל מאיטליה. כל פרטי השילוח נאספים ונשמרים בצורה מרוכזת ומסודרת בבסיס הנתונים, וברגע שגולש באתר מבקש לראות הצעת מחיר מסויימת, הוא מקבל לידיו בדיוק את מה שהוא צריך מבין כל האופציות הרבות שקיימות.

בנוסף על בניית האתר על ידינו, אנו מחזיקים ותומכים באתר ומקדמים אותו במנועי החיפוש בהרבה מאוד ביטויים תחרותיים ומבוקשים. בביטוי התחרותי והמבוקש ביותר "שילוח בינלאומי" נמצא האתר בלינק הראשון בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל. בנוסף, נמצא את האתר בתוצאות ריאליות בעמוד הראשון בשלל ביטויים נוספים, כגון "עמילות מכס" ועוד.

YouTube previewPlay

שנקפיץ יחד את העסק שלך לגבהים חדשים?

בניית חנות אינטרנטית של מיזם גרופ תעזור לך ביצירת סיסטם עוצמתי שמגדיל מכירות.

ההצלחה מבוססת על בניית חנות וירטואלית בחוד החנית עם הקמת מערך שיווק אפקטיבי שמגדיל חשיפה והמרות.

 

אל תהססו! מלאו את הטופס או התקשרו עכשיו 077-7644819

 
WhatsApp
שנקפיץ לך את העסק?
לחץ כאן
התקשר עכשיו 077-7644819
או מלא את הטופס להלן: