יצירת קשר עם חברת בניית אתרים צור קשר

077-7644819
חייגו או השאירו הודעתכם

מאמרים אחרונים מאמרים אחרונים
04/04/2024 18:47
בניית של חנות באינטרנט למכירה של מוצרי גיימינג, מחשבים, סלולר וציוד נלווה
09/08/2023 17:16
בניית חנות באינטרנט למכירה של מוצרים לחיות מחמד
12/03/2023 22:03
במאמר זה נסקור את התפתחות שפת צד השרת PHP מראשית ימיה, לכל אורך גירסאותיה השונות עד לאן שהיא הגיעה ב...

דיון: השפעת שגיאות DNS על הקידום האורגני

1. דף הבית
  2. פורום בניית אתרי מכירות ופורטלים
  3. קידום אתרי מכירות ופורטלים
פורום בנייה ושיווק של חנויות וירטואליות ופורטלים

השפעת שגיאות DNS על הקידום האורגני

היי,
ברשותי חנות וירטואלית שאני מקדם אותה.
לאחרונה בדקתי את החנות באמצעות הכלים האינטרנטיים הבאים: dnschecker.org וגם mxtoolbox.com.
בבדיקה נתגלו מספר ליקויים ב-DNS, כל מיני דברים שאני לא ממש מבין מה הם אומרים.
האם יש לשגיאות האלו השפעה כלשהי על הקידום האורגני של החנות הווירטואלית שלי?
תודה,
דני

פגיעה בקידום האתר בגלל תקלות ב-DNS

היי דני,
ראשית, צריך להבין מהו ה-DNS. זהו למעשה קישור בין הדומיין (הכתובת של האתר) לכתובת האמיתית של השרת, או ה-IP. בכל פעם שנכנסים לאתר כלשהו ומזינים את כתובת האתר בדפדפן, מבוצע פיענוח שמפנה לשרת בו האתר מאוחסן כדי להפעילו.
כאשר מדברים על תקלות ב-DNS, צריך להבין על אילו תקלות מדובר. ישנן תקלות קריטיות, כאלו שלא יאפשרו כלל הפעלה של האתר. מנגד, ישנן תקלות אחרות שמשפיעות על המידע שמספק הדומיין כלפי חוץ והאמינות שהוא משדר (למשל ה-reverse DNS שמציג קישור הפוך: מה-IP לדומיין). תקלות שכאלו עלולות להציג את האתר בפני מנועי החיפוש כאילו האתר לא מאומת, או מקורו לא ברור, ואז מיילים שנשלחים באמצעות פרוטוקול SMTP מהשרת עלולים להכנס לתיקיית הספאם בסבירות גבוהה.
האם יש השפעה לליקויים ב-DNS על קידום האתר? בהחלט. כמה השפעה בדיוק זה לא ברור, אבל אם יש בעיות ב-DNS מומלץ לפתור אותן, בין אם בגלל קידום האתר ובין אם בגלל בעיות אחרות שעלולות להווצר בשליחת מיילים מהשרת או במצבים שונים אחרים.
בברכה,
דוד
הוספת תגובה חדשה
YouTube previewPlay

שנקפיץ יחד את העסק שלך לגבהים חדשים?

בניית חנות אינטרנטית של מיזם גרופ תעזור לך ביצירת סיסטם עוצמתי שמגדיל מכירות.

ההצלחה מבוססת על בניית חנות וירטואלית בחוד החנית עם הקמת מערך שיווק אפקטיבי שמגדיל חשיפה והמרות.

אל תהססו! מלאו את הטופס או התקשרו עכשיו 077-7644819

WhatsApp
שנקפיץ לך את העסק?
לחץ כאן
התקשר עכשיו 077-7644819
או מלא את הטופס להלן: