יצירת קשר עם חברת בניית אתרים צור קשר

077-7644819
חייגו או השאירו הודעתכם

מאמרים אחרונים מאמרים אחרונים
04/04/2024 18:47
בניית של חנות באינטרנט למכירה של מוצרי גיימינג, מחשבים, סלולר וציוד נלווה
09/08/2023 17:16
בניית חנות באינטרנט למכירה של מוצרים לחיות מחמד
12/03/2023 22:03
במאמר זה נסקור את התפתחות שפת צד השרת PHP מראשית ימיה, לכל אורך גירסאותיה השונות עד לאן שהיא הגיעה ב...

דיון: הקמת חנות לסופר מרקט

1. דף הבית
  2. פורום בניית אתרי מכירות ופורטלים
  3. בניית אתרי מכירות ופורטלים
פורום בנייה ושיווק של חנויות וירטואליות ופורטלים

הקמת חנות לסופר מרקט

היי,
רציתי לשאול אם יש משמעות לסוג החנות שאני מקים. אני בעל סופר מרקט קטן באשדוד וחבר אמר לי שכל חברה שבונה חנויות באינטרנט יכולה להיות לי פתרון, אבל כשביררתי, היו כמה שאמרו לי ההיפך: שכדאי שהחברה שמקימה לי את האתר באינטרנט תתמחה ספציפית בסופרים.
אשמח לדעתכם,
יהב.

האם יש משמעות לסוג החנות שמקימים באינטרנט

היי יהב,
מצד אחד, חנות וירטואלית היא חנות וירטואלית. לא משנה מה אתה מוכר בה (אופניים, מחשבים, עציצים או בגדים) ומסלול הרכישה בה הוא דיי סטנדרטי: מאתרים את המוצרים הרלוונטים באתר (ע"י חיפוש, סינון או בחירת קטגוריה), מוסיפים את המוצרים לעגלת הקניות, ממלאים פרטים ובוחרים את אופן התשלום.
מצד שני, במכירות של מוצרים שונים, ישנן הרחבות שונות לאתר והתאמות שונות לאתר שכדאי לבצע על מנת למקסם את אחוז ההמרה ממנו. לדוגמה: בחנות מחשבים באינטרנט זה יהיה מצויין אם תהיה בחנות האינטרנטית מערכת מובנית להשוואה בין מוצרים שונים או מערכת לבניית מחשב.
באופן דומה, בחנות שמוכרת מוצרי מזון, סופר מרקט שכונתי קטן או אפילו סופר של רשת גדולה, ישנם פיצ'רים יחודיים שאם הם יהיו באתר שלכם, אחוזי ההמרה יעלו פרטים. אציין כמה כאלו:
1. אפשרות רכישה באמצעות עגלה צפה - הוספה מהירה מעמוד הקטגוריה לעגלה הצפה ישירות, ללא צורך להכנס מוצר מוצר.
2. אפשרות לרכוש לפי כמויות ומשקלים שונים - נניח אבטיח לרכוש לפי יחידה, בעוד עגבניות לפי משקל (קילו, חצי קילו).
3. שמירת פרטי האשראי ללקוחות חוזרים - באופן הזה לקוחות קבועים לא יידרשו להזין בכל רכישה את פרטי האשראי שלהם.
4. רכישה באמצעות מנגנון J5 - כלומר, הגולש מזין אשראי במעמד התשלום, אבל הכרטיס שלו לא נסלק ממש, כי אם רק תופס מסגרת. בפועל הוא יחוייב על ידי מנהל האתר רק לאחר שהמוצרים שהזמין נבדקו במלאי ונשקלו (ומחיר הרכישה בפועל יכול לצאת מעט שונה מהמסגרת שנתפסה).
5. מערכת ליקוט חכמה במערכת הניהול.
אלו רק מספר דוגמאות מדוע מומלץ להתאים את מערכת החנות שאותה מקימים לסוג האתר שנבנה. ספציפית לגבי אתרים למכירת מזון מומלץ להקים את החנות האינטרנטית בחברה שכבר הקימה מספר אתרים כאלו ומכירה את התחום.
בברכה,
דוד
הוספת תגובה חדשה
YouTube previewPlay

שנקפיץ יחד את העסק שלך לגבהים חדשים?

בניית חנות אינטרנטית של מיזם גרופ תעזור לך ביצירת סיסטם עוצמתי שמגדיל מכירות.

ההצלחה מבוססת על בניית חנות וירטואלית בחוד החנית עם הקמת מערך שיווק אפקטיבי שמגדיל חשיפה והמרות.

אל תהססו! מלאו את הטופס או התקשרו עכשיו 077-7644819

WhatsApp
שנקפיץ לך את העסק?
לחץ כאן
התקשר עכשיו 077-7644819
או מלא את הטופס להלן: