יצירת קשר עם חברת בניית אתרים צור קשר

077-7644819
חייגו או השאירו הודעתכם

מאמרים אחרונים מאמרים אחרונים
04/04/2024 18:47
בניית של חנות באינטרנט למכירה של מוצרי גיימינג, מחשבים, סלולר וציוד נלווה
09/08/2023 17:16
בניית חנות באינטרנט למכירה של מוצרים לחיות מחמד
12/03/2023 22:03
במאמר זה נסקור את התפתחות שפת צד השרת PHP מראשית ימיה, לכל אורך גירסאותיה השונות עד לאן שהיא הגיעה ב...

דיון: איך אני מפרסמת באינסטגרם

1. דף הבית
  2. פורום בניית אתרי מכירות ופורטלים
  3. שיווק אתרי מכירות ופורטלים
פורום בנייה ושיווק של חנויות וירטואליות ופורטלים

איך אני מפרסמת באינסטגרם

שלום,

רציתי לדעת אם כדאי לפרסם באינסטגרם ואם כן, איך?
יש לי חנות פרחים וקקטוסים ואמרו לי לא פעם שאם אפרסם תמונות של הפרחים באינסטגרם, אני אגדיל את המכירות שלי.
האם זה נכון?

תודה מראש

מכירות באינסטגרם

היי,
ראשית, את צריכה לנהל עמוד עסקי באינסטגרם, שיציג את פרטי העסק שלך, הלוגו ופרטי יצירת קשר. כמו כן, צריך לנהל שם עדכונים שוטפים, הן כחלק מהפוסטים שעולים והן במסגרת סטוריז, שאלו עדכונים שנמחקים לאחר 24 שעות.
שנית, מעבר לתחזוקה השוטפת של האינסטגרם, מומלץ לבצע ניהול קמפיין ממומן, אשר מציג מודעות פרסומת בקרב לקוחות פוטנציאליים שלך, המפולחים לפי הגדרות שקבעת, כגון מין, גיל, מצב משפחתי, אזור מגורים וכן הלאה. הקמפיין הממומן של אינסטגרם מנוהל כחלק מ-Facebook Business Manager, כלומר, המודעות הממומנות של אינסטגרם, למעשה נקבעות בפייסבוק.
שמירה על עמוד אינסטגרם מעודכן, שמציג במקרה שלך גם תמונות איכותיות ומעניינות של פרחים וקקטוסים, יחד עם קמפיין ממומן שנבנה בצורה טובה, בהחלט יכול לעזור לך להגדיל משמעותית את המכירות מהאתר שלך.
בברכה,
דוד
הוספת תגובה חדשה
YouTube previewPlay

שנקפיץ יחד את העסק שלך לגבהים חדשים?

בניית חנות אינטרנטית של מיזם גרופ תעזור לך ביצירת סיסטם עוצמתי שמגדיל מכירות.

ההצלחה מבוססת על בניית חנות וירטואלית בחוד החנית עם הקמת מערך שיווק אפקטיבי שמגדיל חשיפה והמרות.

אל תהססו! מלאו את הטופס או התקשרו עכשיו 077-7644819

WhatsApp
שנקפיץ לך את העסק?
לחץ כאן
התקשר עכשיו 077-7644819
או מלא את הטופס להלן: