יצירת קשר עם חברת בניית אתרים צור קשר

077-7644819
חייגו או השאירו הודעתכם

מאמרים אחרונים מאמרים אחרונים
04/04/2024 18:47
בניית של חנות באינטרנט למכירה של מוצרי גיימינג, מחשבים, סלולר וציוד נלווה
09/08/2023 17:16
בניית חנות באינטרנט למכירה של מוצרים לחיות מחמד
12/03/2023 22:03
במאמר זה נסקור את התפתחות שפת צד השרת PHP מראשית ימיה, לכל אורך גירסאותיה השונות עד לאן שהיא הגיעה ב...

דיון: עיצוב אתר רספונסיבי עם media-queries

1. דף הבית
  2. פורום בניית אתרי מכירות ופורטלים
  3. בניית אתרי מכירות ופורטלים
פורום בנייה ושיווק של חנויות וירטואליות ופורטלים

עיצוב אתר רספונסיבי עם media-queries

שלום חברים.
אני רוצה ליצור אתר רספונסיבי (אני מתכוון לעבודה עם media-queries)
אם רוחב המסך הוא למשל 10366 תצוגת הדף תכיל גלריה וכו'...
ואם רוחב המסך הוא 320 או 480 התצוגה לא תכיל את הגלריה כיוון שהיא הופכת ללא נוחה לצפייה, וגם בגלל שאני מעדיף להציג טקסט ולא תמונות מוקטנות.
אם אני עושה שינויי ב html הוא משפיע על כל הפלטפורומות יחדיו. לכן השאלה היא האם יש דרך להציג מידע שונה בכל פלטפורמה?

שימוש ב-Media Queries

היי אבי,

אין בעיה ליצור מצב באתר שאובייקטים מסויימים לא יוצגו או יעבדו אחרת ברזולוציות מסך שונות, או על מכשירים והתקנים (devices) שונים.

ראשית, אם אתה עושה התאמה סלולרית או למכשיר מסויים, ניתן באמצעות קוד PHP פשוט לזהות על איזה מכשיר האתר שלך עובד. תוכל להעזר במשתנה HTTP_USER_AGENT (חפש בגוגל) שיחזיר לך את הערך של ה-device עליו מורץ האתר.

שנית, אם אתה מחפש את הרזולוציה בקוד JS, תוכל להעזר במשתנים window.innerWidth או document.documentElement.clientWidth (הראשון הוא תקני והשני מותאם לדפדפן אקספלורר בלבד). אלו משתנים של רוחב המסך, אבל יש גם את אחיהם התאומים של הגובה.

דבר אחרון, תוכל לעזר ביכולות Media Query של CSS3. תוכל לקרוא על כך עוד חומר פה מצויין עם דוגמאות בעמוד פה:
http://mobile.smashingmagazine.com/2010/07/19/how-to-use-css3-media-queries-to-create-a-mobile-version-of-your-website/

מקווה שעזרתי :)

תודה ושבת שלום,
דוד

אוקיי תודה

תודה על התשובה, מצאתי כיוון נוסף: ליצור AP דיב וברזולוציות מסוימות לכבות או להדליק את הנראות שלו.
עכשו אני רק צריך למצוא את הקוד המתאים.
הוספת תגובה חדשה
YouTube previewPlay

שנקפיץ יחד את העסק שלך לגבהים חדשים?

בניית חנות אינטרנטית של מיזם גרופ תעזור לך ביצירת סיסטם עוצמתי שמגדיל מכירות.

ההצלחה מבוססת על בניית חנות וירטואלית בחוד החנית עם הקמת מערך שיווק אפקטיבי שמגדיל חשיפה והמרות.

אל תהססו! מלאו את הטופס או התקשרו עכשיו 077-7644819

WhatsApp
שנקפיץ לך את העסק?
לחץ כאן
התקשר עכשיו 077-7644819
או מלא את הטופס להלן: