יצירת קשר עם חברת בניית אתרים צור קשר

077-7644819
חייגו או השאירו הודעתכם

מאמרים אחרונים מאמרים אחרונים
04/04/2024 18:47
בניית של חנות באינטרנט למכירה של מוצרי גיימינג, מחשבים, סלולר וציוד נלווה
09/08/2023 17:16
בניית חנות באינטרנט למכירה של מוצרים לחיות מחמד
12/03/2023 22:03
במאמר זה נסקור את התפתחות שפת צד השרת PHP מראשית ימיה, לכל אורך גירסאותיה השונות עד לאן שהיא הגיעה ב...

דיון: בניית אתר לעורך דין מסחרי

1. דף הבית
  2. פורום בניית אתרי מכירות ופורטלים
  3. בניית אתרי מכירות ופורטלים
פורום בנייה ושיווק של חנויות וירטואליות ופורטלים

בניית אתר לעורך דין מסחרי

היי,

אני עורך דין ואני מחפש לבנות אתר אינטרנט שיציג אותי באור חיובי. אתר שיהיה בו קצת מלל על מה שאני עושה, דרכי יצירת קשר (כתובת, טלפון, מפת הגעה) ואפשרות להעלות מאמרים שלי. מהמעט שאני מבין באתרי אינטרנט, מדובר באתר דיי סטנדרטי ולא מורכב.

הסיפור הוא שראיתי מספר חברות שמציגות את עצמן כמתמחות בנושא "בניית אתרים לעורכי דין" ורציתי לשאול אם יש דבר כזה בכלל, והאם יש הבדל בין בניית אתר לעו"ד לבניית אתר לכל מקצוע אחר.

שאלה נוספת, היא האם אני צריך להשקיע בעיצוב האתר, או שמספיק עיצוב בסיסי תבניתי כדי לחסוך את העלות. חשוב לי שזה לא יפגע בכמות הפניות של הגולשים.

תודה מראש,
יעקב

הקמת אתרים לעורכי דין

שלום לך יעקב,

אתר של עורך דין הוא ברוב המקרים אתר תוכן סטנדרטי שכולל ניהול קטגוריות ועמודי תוכן ללא הגבלה, חדשות האתר, עמוד יצירת קשר ועמוד מפת אתר. יש המשדרגים את הפונקציונאלית הבסיסית הזו באפשרות חיפוש באתר, וביכולות שיתוף: פייסבוק, גוגל+, טוויטר. המלצתנו היא גם להוסיף טופס יצירת קשר בכל עמוד ולא רק בעמוד "צור קשר".
כדי להעשיר את האתר מבחינת התוכן שלו ועל מנת שהוא יותיר רושם מקצועי בפני הגולשים, מומלץ להעלות מאמרים מקצועיים בתחום העיסוק של עורך הדין, ניתוחי פסיקות ותקדימים משפטיים, תמונות (אפשר תמונות אילוסטרציה) וסרטוני וידאו. זאת כמובן מעבר לתוכן התדמיתי על עורך הדין (תמונות שלו ושל המשרד, קורות חיים שלו, דוגמאות לתיקים שטיפל בהם וכיוצא בזה), שאחרי הכל האתר נועד "למכור" לגולש את השירות של אותו עורך דין.
לשאלת העיצוב, כדי לחסוך עלויות, אפשר להסתדר עם אתר תבניתי (כזה שעושה שימוש בתבנית מעוצבת בסיסית) וללא צורך בעיצוב בהתאמה אישית של מעצב אתרים. חשוב, עם זאת, לבחור תבנית מכובדת לאתר על מנת ליצור רושם ראשוני מכובד ומקצועי.

תודה,
דוד

תגובה לשאלתך

שלום יעקב,
אין הבדל בין בניית אתר רגיל לבין בניית אתר לעו"ד.
כמובן שהעיצוב והתוכן שונים אבל מבחינת התכנות ופתיחת האתר, אין הרבה הבדל.
במידה ותרצה שאבנה לך אתר אתה מוזמן ליצור איתי קשר באימייל roee_bendor@walla.com.
המשך יום טוב.

שירותי אינטרנט עם אחריות

יעקב, שלום רב!
אני מסכים לגמרי עם שני החבר'ה שענו על שאלתך.
חוץ מתוכן, אין שום הבדל בין "אתר לעורך דין" לבין כל אתר אחר.
מה שחשוב, זה שהלקוח יהיה מרוצה בסוף ושהאתר יביא לקוחות.
אשמח להציע לך לקפוץ לאתר שלנו, להתרשם ממחירי הקמת אתרים.
אנו נותנים אחריות מלאה על עבודותינו.
אם, בסוף התהליך, אתה לא מרוצה מהעבודה - אתה לא משלם שקל!
בהצלחה!

תשובה

היי יעקב!
אני גם חושבת שהאתר שאתה צריך הוא די סטנדרטי.חשוב שיראה נקי ומקצועי ויזמין את הגולש ליצור איתך קשר ואת זה יכולה לתת לך גם תבנית מוכנה וכך יידרש רק עיצוב ייחודי של לוגו אלא אם כן כבר יש לך כזה.
מה שחשוב היום באתר הוא הדינמיות שלו ואם כמו שציינת, תשלב מאמרים שלך באתר ותיתן אפשרות לגולשים להגיב זה יעלה מאוד את הרלוונטיות של אתרך ויעודד כניסת משתמשים.
הילה
הוספת תגובה חדשה
YouTube previewPlay

שנקפיץ יחד את העסק שלך לגבהים חדשים?

בניית חנות אינטרנטית של מיזם גרופ תעזור לך ביצירת סיסטם עוצמתי שמגדיל מכירות.

ההצלחה מבוססת על בניית חנות וירטואלית בחוד החנית עם הקמת מערך שיווק אפקטיבי שמגדיל חשיפה והמרות.

אל תהססו! מלאו את הטופס או התקשרו עכשיו 077-7644819

WhatsApp
שנקפיץ לך את העסק?
לחץ כאן
התקשר עכשיו 077-7644819
או מלא את הטופס להלן: