יצירת קשר עם חברת בניית אתרים צור קשר

077-7644819
חייגו או השאירו הודעתכם

מאמרים אחרונים מאמרים אחרונים
04/04/2024 18:47
בניית של חנות באינטרנט למכירה של מוצרי גיימינג, מחשבים, סלולר וציוד נלווה
09/08/2023 17:16
בניית חנות באינטרנט למכירה של מוצרים לחיות מחמד
12/03/2023 22:03
במאמר זה נסקור את התפתחות שפת צד השרת PHP מראשית ימיה, לכל אורך גירסאותיה השונות עד לאן שהיא הגיעה ב...

דיון: העברת תכנים לאתר חדש

1. דף הבית
  2. פורום בניית אתרי מכירות ופורטלים
  3. בניית אתרי מכירות ופורטלים
פורום בנייה ושיווק של חנויות וירטואליות ופורטלים

העברת תכנים לאתר חדש

היי,

יש לי אתר ישן עם אלפי תכנים ואני בונה עכשיו אתר חדש. ממספר בירורים שעשיתי נאמר לי כי זה לא כזה פשוט להעביר את כל אלפי התכנים מהאתר הישן לחדש. רציתי לשאול אם זה אכן כזה בעייתי ובמה זה כרוך.

תודה,
יוסי

להעביר תכנים בין אתרים

היי יוסי,

שאלתך היא שאלה שאני נתקל בה פעמים רבות בקרב מי שרוצה לבנות אתר חדש ובבעלותו אתר ישן.

כאשר עוברים לאתר חדש, ברוב המקרים מעבירים את האתר ממערכת ניהול אחת לאחרת. במקרה שרוצים לשמר הרבה תכנים (ואפשרות של העתק-הדבק ידנית היא לא ריאלית בשל כמות התוכן הרבה) יש צורך בכתיבת קוד שמבצע המרה של התוכן הישן מהפורמט בבסיס הנתונים הישן לפורמט בבסיס הנתונים החדש. פעולה זו היא בעייתית ולא תמיד אפשרית בצורה מושלמת, מהסיבה היא שמבנה בסיס הנתונים הישן ברוב המקרים איננו תואם לזה של החדש (שדות שונים, קידוד אחר, אולי בכלל בסיס נתונים אחר).

מעבר להעברת התכנים, הרבה פעמים רוצים גם לשמר את מבנה הכתובות הישן, או לפחות לבצע הפניות 301 מדפים באתר הישן לדפים באתר החדש (וזאת כדי לא לפגוע באתר שכבר מקודם במנועי החיפוש). כאשר מדובר במאות ואלפי דפים, בעיה זו מתווספת לבעיית העברת התכנים, ומתומחרת גבוה, לעתים יותר מעלות בנייה של אתר.

תודה,
דוד

העברת תכנים לאתר חדש

הי יוסי!
אם אתה בונה אתר חדש רק כי נמאס לך מאיך שהוא נראה, אפשר לנסות לשפר את העיצוב של האתר הישן, בלי לפגוע בתוכן.
כמובן שזה תלוי איך האתר בנוי.
בהצלחה,
דימה.

פתרונות אינטרנט יצירתיים
הוספת תגובה חדשה
YouTube previewPlay

שנקפיץ יחד את העסק שלך לגבהים חדשים?

בניית חנות אינטרנטית של מיזם גרופ תעזור לך ביצירת סיסטם עוצמתי שמגדיל מכירות.

ההצלחה מבוססת על בניית חנות וירטואלית בחוד החנית עם הקמת מערך שיווק אפקטיבי שמגדיל חשיפה והמרות.

אל תהססו! מלאו את הטופס או התקשרו עכשיו 077-7644819

WhatsApp
שנקפיץ לך את העסק?
לחץ כאן
התקשר עכשיו 077-7644819
או מלא את הטופס להלן: