יצירת קשר עם חברת בניית אתרים צור קשר

077-7644819
חייגו או השאירו הודעתכם

מאמרים אחרונים מאמרים אחרונים
04/04/2024 18:47
בניית של חנות באינטרנט למכירה של מוצרי גיימינג, מחשבים, סלולר וציוד נלווה
09/08/2023 17:16
בניית חנות באינטרנט למכירה של מוצרים לחיות מחמד
12/03/2023 22:03
במאמר זה נסקור את התפתחות שפת צד השרת PHP מראשית ימיה, לכל אורך גירסאותיה השונות עד לאן שהיא הגיעה ב...

דיון: בניית אתר חינמי

1. דף הבית
  2. פורום בניית אתרי מכירות ופורטלים
  3. בניית אתרי מכירות ופורטלים
פורום בנייה ושיווק של חנויות וירטואליות ופורטלים

בניית אתר חינמי

אני מעוניינת לבנות לעצמי אתר תדמיתי עם סדר גודל של 20עמודים, כולל מערכת לניהול תוכן. ראיתי באתר של לייב סיטי שניתן לבנות אתר בחינם ולשלם כ-95 שקלים לחודש על אתר של 25 עמודים. האם זה מחיר סביר? בנוסף, האם אתר כזה יהיה זמין בכל דפדפני הרשת? והאם אפשר יהיה לקדם אותו בצורה טובה בגוגל (מילות החיפוש אינן תחרותיות במיוחד...)
תודה, מירית

בנייה של אתר בחינם

שלום מירית,

ברגע שאת מוסיפה לאתר שלך מערכת לניהול תוכן ומגיע לסדר גודל של כ-20 עמודים ויותר, האתר הוא יותר "אתר תוכן" קטן מאשר אתר תדמיתי. ברוב המקרים, אתר תדמיתי הוא אתר סטטי ללא מערכת תוכן, וכולל עד כ-10 עמודים שהם בעיקר מספרים עליך, מי את והעיסוקים שלך, דרכי יצירת קשר, וכו'.

אני לא יודע לגבי המחיר הספציפי שאת משלמת ולא רוצה לדבר על חברה זו או אחרת, אבל זכרי שכאשר משווים בין אתרים וחברות שונות צריך לבחון לא רק את המחיר אלא גם את התמורה. האם את בונה את האתר בעצמך, או שבונים לך אתר בעיצוב יחודי של מעצבת? האם האתר עומד בסטנדרטים של W3C, ומותאם למנועי החיפוש? האם את מקבלת מערכת ניהול עם יכולת להוסיף תכנים בלי הגבלה, או שמעל מספר עמודים מסויים את משלמת יותר? האם בסופו של דבר האתר שלך, או שכאשר תפסיקי לשלם יקחו לך את האתר?

מנסיוני, ברוב המקרים, האתרים שנבנים "בחינם" יוצאים לא מקצועיים ונראים חובבניים, ולאורך זמן גם משלמים עליהם יותר, כאשר הם עוד בכלל לא בבעלותך. תבדקי טוב את העסקה שאת מתכננת לסגור. הייתי מציע לך לקרוא אצלנו באתר את הקוד האתי ולוודא שאת מקבלת כל מה שרשום שם.

מבחינת קידום אתרים, סביר שאם מדובר באתר "חינמי" לא תקבלי לידייך את קוד האתר, ולכן לא תוכלי לעשות לו אופטימיזציית קוד. כן תוכלי לטפל בנושא ניהול התכנים באתר ובהכנסת קישורים, ובאופן כללי, ניתן יהיה לקדם את האתר. האם זה יהיה אפקטיבי? בשביל לענות על כך צריך לראות באיזה אתר מדובר, ובאילו מילות חיפוש רוצים לקדם אותו.

תודה,
דוד

בניית אתר בחינם

מירית שלום ,

הייתי ממליץ לך לבנות אתר בחינם בטואול
הם לא מגבילים אותך בזמן ואת לא חייבת לשדרג
תחפשי בגוגל טואול בניית אתרים

הם לא מגבילים אותך בנפח של דפים ותמונות,
ויש להם חבילות של שדרוג האתר במחירים זולים מאוד

לפני שממהרים לרכוש אתר חינמי

היי מירית/עוז,

אני מניח שאתם יודעים שמה שעולה בזול בסוף יוצא ביוקר.
לפני שאתם ממהרים לסגור עסקאות, חשוב לבדוק:
1. האם קוד האתר שלכם? כלומר, האם בתום תקופת התשלום תוכלו לקחת את הקוד ולהעבירו להמשך פיתוח במקום אחר?
2. האם יש מגבלה באתר על כמות הדפים / התוכן / התעבורה וכו'? הרבה פעמים בנייה של אתר היא מאוד זולה עד כמות דפים מסויימת וכל דף מעבר מתחיל להיות יקר.
3. האם האתר נעשה בעיצוב יחודי של מעצבת או עיצוב תבניתי זול ופשוט?
4. האם האתר מותאם למנועי החיפוש?
5. האם האתר עומד בתקן W3C XHTML?
6. האם כתיבת הקוד היא בדיבים ולא בטבלה, יש הפרדה של הקוד מהעיצוב, והקוד הוא סמנטי (עושה שימוש בתגיות כמו h1,h2,description,keywords למשל)?
7. האם האתר מותאם לכל הדפדפנים, או שבפיירפוקס פתאום לא יראו מה שרואים באקספלורר?

הרבה אתרים חינמיים הם מאוד תבניתיים, עם איכות בנייה ירודה ביותר, עיצוב לוקה בחסר, חוסר תאימות לדפדפנים השונים ולמנועי החיפוש. מעבר לבנייה הירודה, ברוב המקרים האתרים הם לא של זה שמשלם (הוא רק שוכר את האתר שפעיל כל עוד הוא משלם, והוא לא הבעלים של האתר).

אני לא יודע ולא רוצה להתייחס ספציפית לחברות שהזכרתם שניכם, אבל חשוב לבדוק טוב טוב מה מקבלים ועל מה משלמים.

תודה ובהצלחה,
דוד

קידום

קידום אתר בגוגל תמיד אפשרי
יש שתי תנאים קודם:
שאת יודעת לקדם ולא תעשי צעדים שיבחינו שזה מה שאת עושה
שנית, את צריכה תוכנה כמו גוגל אנליטיקס כדי לדעת מה המיקום של האתר שלך לכל מילת מפתח שתיבחרי לקדם
חשוב!

הודעה הקודמת

תעבדי שאת עושה קידום אתרים בגוגל (כמו רובם)
רק אם גוגול אנליטיקס...זה התוכנה שיודעת לזהות ספציפית על פי מיקודם בגוגל
ורוב האנשים משתמשים בגוגל זה ידוע...

קידום אתרים

אני ישבתי עם מתכנת מלשכת מקדמי אתרים לפני החלטה עם לבנות אתר חינמי והוא הסביר לי והראה לי דוגמאות כמה שבניית חינם היא לא כדאית.
עדיף להתייעץ לפני, היום האתר שלי נמצא במקום גבוה בגוגל.
הוספת תגובה חדשה
YouTube previewPlay

שנקפיץ יחד את העסק שלך לגבהים חדשים?

בניית חנות אינטרנטית של מיזם גרופ תעזור לך ביצירת סיסטם עוצמתי שמגדיל מכירות.

ההצלחה מבוססת על בניית חנות וירטואלית בחוד החנית עם הקמת מערך שיווק אפקטיבי שמגדיל חשיפה והמרות.

אל תהססו! מלאו את הטופס או התקשרו עכשיו 077-7644819

WhatsApp
שנקפיץ לך את העסק?
לחץ כאן
התקשר עכשיו 077-7644819
או מלא את הטופס להלן: